Aktuálně, zveme vás

ZUZANA BUBÍLKOVÁ - moderátorka, novinářka, publicistka, herečka, první dáma české politické satiry

Zuzana Bubílková - zábavný pořad BUBU fóry a příhody Zuzany Bubílkové aneb Co kamery nevidí

Zábavný pořad (nejen) pro seniory a dříve narozené milého a humorného povídání, vzpomínek a příhod.

To je příjemné setkání s legendární novinářkou, publicistkou, moderátorkou, první dámou české politické satiry. 

Zuzana Bubílková prozradí mnoho zajímavého ze zákulisí v médiích. Podělí se o příhody nejen z natáčení politického pořadu Co týden dal s Otou Černým či politicky satirických cyklů s Miloslavem Šimkem S politiky netančím a Politické harašení. Nebudou chybět ani vtipné komentáře mířené na současnou situaci v české politice a společnosti. A pochopitelně odpovědi na otázky publika. Dokonce se může stát, že si s Vámi bude Zuzana Bubílková povídat a zároveň za tuto dobu vyrobí náhrdelník či uplete šál :-).

Zuzana Bubílková přijede pobesedovat sama či si s sebou může přivést na přání pořadatele zajímavého hosta, například zpěváky Martina Maxu, Jiřího Helekala, Standu Hložka či Bohuše Matuše, sexuologa a baviče Radima Uzla, glosátora, publicistu, spisovatele a baviče Ivo Šmoldase, publicistku, redaktorku a spisovatelku Marii Formáčkovou, herečku a spisovatelku Ivanku Devátou, moderátora a dramaturga v televizi a rádiích Alexandra Hemalu a další osobnosti.

Zuzana Bubílková je od února 2017 protagonistkou zábavného politicko-satirického a hudebního pořadu v TV ŠLÁGR „Šlágr BUBU Od A až po Z“. Na rádiu Impuls moderuje pořad Kauza dne a glosuje témata dne v relaci Co Vy na to, Zuzano. Pro Blesk.cz připravuje a natáčí pořady Potomci slavných a Koho čas vzal. Publikuje také v měsíčníku a na internetovém portálu Hobby – Blesk.cz.

Napsala knihy: Co kamery neviděly (o svém působení v televizi v letech po r. 1989) a Co týden (ne)dal (o svém moderování diskusních pořadů Československé a později České televize).

Délka pořadu: cca 80 - 90 minut (dle reakcí publika)

Délka pořadu s hostem: cca 100 - 120 minut (dle reakcí publika)

 

 

agentura MaJa - nové webové stránky, navštivte je:

www.agenturamaja.cz

Pořad pro děti se Šmouly či family day se Šmouly

web-stspetr.jpgweb-smoul-eva.jpgweb-smouleni-sts.jpgweb-eva-sml-nesika.jpg

Pořad pro děti a zábavná akce pro děti a rodiny se Šmouly

Naši Šmoulové jezdí za dětmi po celé republice. Pozvěte si je také k vám!

Více na našich nových webových stránkách: www.agenturamaja.cz

Účinkují: zpěvačka a moderátorka Eva Skalická nebo bavič, moderátor a DJ Petr Čermák či oba umělci a modří skřítci, kteří mluví, zpívají a tancují.

Evu Skalickou, zpěvačku a moderátorku můžete vídat na TV Barrandov - od konce roku 2012 byla reportérkou pořadu Prominenti, poté magazínu Sedmička. A od června 2013 je redaktorkou a reportérkou Našich zpráv.

Podrobně například: Eva Skalická - pořady pro děti 

Petr Čermák, bavič, moderátor a DJ je již přes 10 let známý jako klaun Ferda.

Pořad pro děti Šmoulení

Umělci přijedou pobavit děti se Šmouly v nadživotní velikosti, kteří mluví, zpívají, tančí. S dětmi si také zasoutěží a zadovádí. Nechybí pochopitelně známé “šmoulí” hity, tanec, modelované balónky či popletená kouzlíčka. Šmoulové a umělci se také mohou s dětmi na památku vyfotit.

Délka pořadu: 60 - 90 - 120 minut

Program je vhodný k jakékoli příležitosti

Zábavná akce pro děti a rodiny Šmoulení aneb Modrá show

Realizujeme také family day „na klíč“ s pódiovým pořadem a zároveň nonstop doprovodným “šmoulím” programem - hry a soutěže, tvořivé dílny, facepainting, třpytivé tetování, modelování balónků, … až 10 a více stanovišt. Podrobně: Zábavné pořady pro děti  a akce pro rodiny

Délka akce: cca 180 minut a více (dle přání klienta)

Program je vhodný k jakékoli příležitosti

—————-

POZOR !!!
Jako minulé roky, tak i letos bychom Vám chtěli doporučit, abyste si včas u nás zajistili zábavu pro děti a celé rodiny na období Mikuláše a adventu. Je nám pak líto, když vám již nemůžeme vyhovět. Původní pořady a akce a naše doprovodné programy - obsáhá nabídka: Zábavné pořady pro děti a rodiny a Doprovodné programy

 

Doprovodný program na období adventu a Vánoc - tvořivé vánoční dílny

Omlouváme se, ale pro rok 2013 již nemáme volnou kapacitu.

Pořady a akce pro děti a rodiny na čarodějnice a Den dětí

Jako minulé roky, tak i letos bychom Vám chtěli doporučit, abyste si včas u nás zajistili zábavu pro děti a celé rodiny na tato období. Je nám pak líto, když vám již nemůžeme vyhovět. Původní pořady a akce a naše doprovodné programy - obsáhlou nabídku najdete tady: Zábavné pořady pro děti a rodiny a Doprovodné programy

Velikonoční výtvarné dílny, tvořivé dílny

Omlouváme se, ale již nemáme volnou kapacitu. Pokud budete chtít naše služby v roce 2014, kontaktujte nás s dostatečným předstihem, děkujeme. Informace Doprovodné programy

Na požádání Vám zašleme aktuální nabídku!

maja-velikonoce-pomlazky.JPG

Doprovodný program na období adventu a Vánoc - tvořivé vánoční dílny, zábavný doprovodný program

 Omlouváme se, ale pro rok 2010 již nemáme volnou kapacitu.

Výchovný zábavný pořad o šikaně

Výchovný zábavný pořad o ŠIKANĚ, kde nechybí ani legrace a písničky.

Jak šašek napravil královnu - novinka r. 2010 ! 

Pořad pro děti z 1. stupně ZŠ (event. i pro děti z předškolních tříd MŠ).

Podrobnosti: Výchovné zábavné pořady pro děti ze ZŠ a MŠ

TAMYS

tamys-tamy-eva.jpg

prodejní výstava originálních šperků a vánočních ozdob a obrazů výtvarnice Tamy - Evy Horálkové

OC Novodvorská Plaza na Praze 4, Novodvorská 136

od 22. listopadu do 20. prosince 2009 

Připravili jsme opravdu zajímavou výstavu naší výtvarnice Tamy, na kterou vás srdečně zveme! Budete jistě obdivovat originální šperky z různých materiálů jako jsou léčivé minerály, fimo, lastury, sklo, drátky, pryskyřice, dřevo i kůže. Výtvarnice také na tuto prodejní výstavu připraví kolekci netradičních vánočních ozdob ze skleněných korálků a drátků. A vystaví i několik svých obrazů. Všechny vystavené originální exponáty si můžete koupit. Tamy vám zhotoví i šperk či drobnost dle vašeho přání. Setkat osobně s Tamy se také můžete v předváděcí dny přímo v OC Novodvorská Plaza, vždy od 13.00 - 19.00 hod:

  • 28.11. -  sobota
  •   4.12. -  pátek
  •   5.12. - sobota
  • 12.12. - sobota
  • 19.12. - sobota

Věříme, že se výstava Tamy stane potěšením pro vaše oko, a že si zde najdete právě ten správný vánoční dárek.    

 …  Vždycky jsem ráda vytvářela krásné věci. Do té doby, než jsem objevila korálky, jsem se věnovala především malování, také batikování, šití, pletení, sochaření a dělala spoustu jiných věcí…. Korálky si mě ale úplně získaly. Je tolik různých druhů korálků a dají se z nich dělat tak nádherné věci…   Proto také nedokážu udělat dvakrát stejný šperk či stejnou drobnost … Moc ráda korálky nosím a miluji, když mi třeba kamarádky říkají, že jim moje šperky dodávají pocit výjimečnosti. Snažím se udělat každé ženě či dívce korálky nejen pro radost, ale zároveň šperk, který podtrhuje její osobitost. Moc mě potěší, když moje korálky zaujmou i vás … Srdečně vás na moji výstavu zvu! Tamy.

kopie-tamy-nahrdelnik-kocka.jpgkopie-tamy-madailon-avanturin.jpgkopie-nausnice-medene-spiralky.jpgkopie-tamy-obraz-morska-panna.jpg

Výstava malířky, ilustrátorky, spisovatelky a básnířky Inky Delevové v OC Novodvorská Plaza

Zveme Vás a Vaše děti na zajímavou výstavu malířky, ilustrátorky, spisovatelky a básnířky Inky Delevové.

Inka Delevová se narodila na Starém Městě pražském.
Vystudovala střední uměleckou školu v Praze, docházela do hodin figurální tvorby na AVU k prof. V. Tittelbachovi. Díky rodinné příslušnosti s ak. malířem A.M. Machourkem měla příležitost odjet na studijní cestu do Paříže, kde se seznámila s odlišnými technikami malby.

Inka Delevová se věnuje jak malbě obrazů (krajinomalba, zátiší a především figurální tvorba), tak ilustracím. Ilustrovala přes stovku knih pro dospělé, mládež a děti a měla přes 150 samostatných výstav. Z toho dvě světové – Expo 71 v Budapešti a Expo 81 v Plovdivu a několik výstav mezinárodních. Vytvořila i rozměrná plátna – např. s tématikou divoce žijících zvířat, obraz sv. Václava pro kapli v Jílovém u Prahy nebo obrazy určené pro Bulharsko s historickými náměty – od založení bulharského státu do 19. století.

Z ilustrační tvorby lze připomenout pohádky, bajky a příběhy vytvořené jako podklady pro diafilm. Z odborných ilustrací nelze nevzpomenout na mnoho didaktických pomůcek a učebnic, atlasů a nástěnných obrazů pro školy, též řadu anatomických, velmi náročných plakátů určených pro lékaře.

Inka Delevová navrhuje knižní obálky, diplomy, certifikáty, medaile, nástěnné kalendáře, exlibris, novoročenky, pohlednice. Vznikl cyklus například hradů a zámků, kostelů a klášterů.

Napsala básníčky a říkadla ke spoustě omalovánek a pracovních sešitů pro děti, které pochopitelně i ilustrovala. Jako autorka poezie a ilustrací se představila např. knihou Praha na vlnách věků. V neposlední řadě doprovodila svými ilustracemi knihy poezie mnoha jiných autorů.

Inka Delevová se osobně zúčastní akce Príma den pro děti dne 6. června od 12.00 do 17.00 hodin v OC Novodvorská Plaza. Budete mít možnost získat její autogram, prohlédnout si výstavku knih, které ilustrovala i napsala, a také si je za příznivé ceny koupit. 

Výstava potrvá do 25. června 2009.

kopie-inka-delevova-kniha-pohadky.jpg

kopie-inka-delevova-omalovanka-zvirata.jpg

kopie-inka-delevova-mesicni-kone.jpg

Následující >