———

POZOR! Naše NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY, navštivte je:

Pořady pro děti a rodiny

Pořady pro děti

 Akce pro děti a rodiny, family day

agentura MaJa: www.agenturamaja.cz

———

Původní zábavné pořady pro děti agentury MaJa a family day na klíč vhodné jako

- karneval

- Den dětí

- family day např. pro firmy

- městská, obecní a zámecká slavnost

- konec či začátek školy

- marketingová akce - obchodní a zábavní centra

———————————————————-

POZOR! Nový pořad a nová akce - exkluzivně !

Pořad pro děti a zábavná akce pro děti a rodiny se Šmouly

web-petr-cerm-smouleni.jpgweb-smoul-eva.jpg
Účinkují: zpěvačka a moderátorka Eva Skalická nebo bavič, moderátor a DJ Petr Čermák či oba umělci a modří skřítci, kteří mluví, zpívají a tancují.

Evu Skalickou, zpěvačku a moderátorku můžete vídat na TV Barrandov - od konce roku 2012 byla reportérkou pořadu Prominenti a od června 2013 je redaktorkou a reportérkou Našich zpráv i “rosnička” v předpovědi počasí.

Podrobně o Evě a další pořady Evy: Eva Skalická pořady pro děti

Petr Čermák, bavič, moderátor a DJ je již přes 10 let známý jako klaun Ferda.

Pořad pro děti Šmoulení

Umělci přijedou pobavit děti se Šmouly v nadživotní velikosti, kteří mluví, zpívají, tančí. S dětmi si také zasoutěží a zadovádí. Nechybí pochopitelně známé “šmoulí” hity, tanec, modelované balónky či popletená kouzlíčka. Šmoulové a umělci se také mohou s dětmi na památku vyfotit.

Délka pořadu: 60 - 90 - 120 minut

Program je vhodný k jakékoli příležitosti

Zábavná akce pro děti a rodiny Šmoulení aneb Modrá show

Family day s pódiovým pořadem, který je plný písniček, šmoulích hitů, tance, soutěží, balónků, kouzlíček a legrace. S modrými skřítky - Šmouly v nadživotní velikosti, kteří mluví, zpívají, tančí, děti i jejich „dospěláky“ baví zpěvačka a moderátorka (také na TV Barrandov) Eva Skalická či Petr Čermák (známý jako klaun Ferda) nebo oba umělci. Na přání klienta pochopitelně pódiový pořad rozšiřujeme o vystoupení dalších umělců.

Zároveň s pořadem na pódiu je připravený nonstop tématický šmoulí doprovodný program, který může obsahovat až 10 a více stanovišť: soutěže a hry, tvořivé a výtvarné dílny, facepainting - malování nejen šmoulích obličejů, třpytivé Šmoulinčino květinkové tetování, modelování balónků - nejen Šmoulů, „modré vatičkování“ - cukrová vata, focení přes počítač se Šmouly, atd…. Personál u doprovodného programu je oblečený v kostýmech na téma modrých skřítků.

Na základě požadavku klienta akci ozvučíme, přivezeme pódium, mobiliář, vyzdobíme prostory balónky modelovanými i „šmoulími“, přivezeme nafukovací a jiné atrakce, …

Délka akce: od 120 minut a více (dle přání klienta)

Program je vhodný  jako Den dětí, family day, slavnost města či obce, akce v letovisku, karneval, dětský či rodinný Silvestr …

web-eva-s-smouleni.jpgweb-deti-petr.jpg

—————————————————————-

Manéž smíchu, Odpoledne plné smíchu, Den plný smíchu

Původní zábavná interaktivní komponovaná akce pro děti a celé rodiny na klíč, plná klaunů, šašků a šášů, manéžových vystoupení, písniček, tance, kouzlíček a pochopitelně legrace. Vhodná jako karneval, silvestrovská akce, Den dětí, program na slavnosti měst a obcí, poutě. Úspěšně realizovaná (a průběžně aktualizovaná) od roku 1998!
Protagonisté - ve dvojici či trojici:
Hanka Strnadová – bavič a klaun - oblíbená klaunka Hanka
Jana Rychterová – zpěvačka a moderátorka - zde zpěvule Jana
Petr Jančařík - jako klaun Petrolíno

A další klauni, šaškové a šášové například:
popletený klaun a mim, plastický klaun, klauni s hravými a cvičenými pejsky, bublinoví klauni - bublinová show, disko klaun, magic klaun aj….
Nonstop doprovodný program mimo pódium “šaškovských a klaunských” a manéžových her a soutěží, vhodných tématických atrakcí a zážitkových programů. Veselý facepaintong, balónkový koutek - modelování nafukovacích balónků a jejich zdobení. atd …
Účinkující a asistenti jsou oblečeni v kostýmech klaunů, šašků a šášů.
Soutěže a hry s originálními tématickými rekvizitami z naší výtvarné dílny – na pódiu i při doprovodném programu.
Pořad s naší kulisou, na přání s naším ozvučením a pódiem.

 • Cílová skupina: skladbou přizpůsobíme věku dětí i rodinné akci
 • Délka pořadu: od 120 minut až po celý den
 • Realizace: interiér i venkovní prostory

zabavne-manez-smichu-02.JPGzabavne-akce-manez-smich.jpgzabavne-manez-smichu-03.jpg

Kabaret smíchu

Původní zábavná akce. Největším lékem je smích! S Janou Rychterovou bude léčit klaunka Hanka v podání baviče a tak trochu „kouzelnice“ Hanky Strnadové. Dvojice, která spolu vystupuje již 13. rokem a vždy se postará o skvělou dynamickou zábavu plnou písniček, tance, vtipných gagů, veselých soutěží i kouzlíček. Nenechá účastníky akce vydechnout a maximálně je zapojuje do programu.

Pořad v trvání až do 120 minut možno doplnit o náš doprovodný program her, soutěží, tvořivých a výtvarných dílen, facepainting, tetování hennou či Twingle tattoo, balónkového koutku, zábavné atrakce, … na přání s asistenty a výtvarníky v našich veselých pestrých kostýmechv trvání až 240 minut!!!

 • Cílová skupina: děti ve věku 2 – 12 let , rodiny s dětmi. Také pro MŠ a 1. stupeň  ZŠ. Skladbou přizpůsobíme klientem zvolené cílové skupině
 • Délka pořadu:  od 45 do 120 minut nebo 2 vstupy vždy 30 - 40 minut v rámci velkých komponovaných celků
 • Realizace: karneval – Den dětí – začátek či konec školy – Silvestr – slavnost – pouť – párty, …

jr-kabaret-smichu-01.jpgjr-kabaret-smichu-02.jpg

Pohádkově pohádkové odpoledne, Pohádkově pohádkový den

Původní zábavná interaktivní komponovaná akce agentura MaJa pro děti a celé rodiny na klíč, plná bytostí z českých pohádek. Úspěšně realizovaná s úpravami od roku 1996 též pod názvy Popletené království, Putování Pohádkovou zemí či Pohádkový les.

Akce je v podstatě vhodná svým přizpůsobením k jakékoliv příležitosti - jako karneval, městská slavnost, zámecká slavnost, Den dětí, konec či začátek školy, firemní akce.  

Nonstop vtipný dynamický pódiový program písniček, soutěží, kouzlíček, tancování a nonstop doprovodný program - pohádkové hry a soutěže, pohádkový facepainting, pohádkové výtvarné a tvořivé dílny, kouzelnická škola čaroděje Dobroděje, velká balónková dílna, atrakce, atd…
Účinkující a asistenti jsou oblečeni v našich kostýmech pohádkových bytostí.
Soutěže a hry s originálními tématickými rekvizitami z naší výtvarné dílny – na pódiu i při doprovodném programu.
Pořad s naší kulisou, na přání s naším ozvučením a pódiem.

 • Cílová skupina: skladbou přizpůsobíme věku dětí i rodinné akci
 • Délka pořadu: od 120 minut až po celý den
 • Realizace: interiér i venkovní prostory

baba-jaga.jpgcervena-karkulka.JPGkocour-v-botach-cernokneznik.jpg

pohadkove-postavy-pohadkova-zem.jpg

… A nejen vodnická diskotéka

Původní zábavný dynamický interaktivní pořad naší agentury pro děti i celé rodiny s vodníkem a sličnou vodnicí. Spousta tance, her, vodnických soutěží i oblíbené tvarování balónků. Akce je vhodná jako karneval, pořad či vstup ke Dni dětí, obecní či městskou slavnost, i na začátek či konec školního roku.

Pořad s naším ozvučením a možno i s pódiem.

Délka programu: vstup od 30 minut po akci 120 minut

 

vodnik-a-vodnice.JPGvodnicka-diskoteka-bechyne.jpgvodnicka-diskoteka-vodni-delo.jpg

A je tu kabaret! - 1. verze

Zpěvačka a moderátorka Jana Rychterová a klaunka Hankabavič, klaun a tak trochu „kouzelnice“ Hanka Strnadová a klaun Ferdabavič, klaun, balónkář, výborný tanečník a jeho kamarád pejsek Bohoušek. Trojice, která spolu vystupuje již 6. rokem se vždy postará o skvělou zábavu plnou písniček, tance, vtipných gagů, veselých soutěží a balónkové show. Nenechá účastníky akce vydechnout a maximálně je zapojuje do programu. Pořad možný s naší kulisou, na přání s naším ozvučením a pódiem.

Délka programu: 90 až 150 minut

jr-hs-fe-bo.JPGjhfbo.JPG

A je tu kabaret! - aneb Legrace na place (2. verze)

Roztomilý a trochu popletený Klaun Ferdabavič, disko klaun, balónkář, skvělý tanečník. Roztržitá klaunka Hankabavič, herečka a klaun Hanka Strnadová a hubatá, ale za to šikovná klaunka Hanka Šikulka – tvarování balónků, tanec, mistryně jízdy na jednokolce. Pořad možný s naší kulisou, na přání s naším ozvučením a pódiem.

Délka programu: vstup od 60 minut až po akci 120 minut

h-a-h-a-fer.JPG hs-ferda-tanec.JPG

Hanka a Hanka party show

Diskotéka, animační tanec, vtipné soutěže o ceny, veselé gagy, balónková show, kouzlíčka pravá i popletená - to je zaručená zábava dvojice klaunek Hanka a Hanka. Pódiový i animační doprovodný program mimo pódium. Na přání přizvou i svoji kamarádku - cvičeného a hravého psíka Mášu a namalují dětem veselé obličeje - facepainting. Nejen v kostýmech klaunek, ale např. v období mikulášských jako komické čertice.

Délka programu: od 60  minut do 90 minut

tanec-hanka-a-hanka-show.JPGhs-hasi.JPG

Šaškyjády s klaunkou Hankou

Původní vtipná zábava klauna a baviče Hanky Strnadové - klaunky Hanky. Děti i event. přítomné „dospěláky“ rozesměje a pobaví veselými gagy a kouzlíčky pravými i těmi popletenými, svérázným tancem. Součástí kontaktního pořadu můžou být také legrácky s „maxipsíkem“ Mášou – roztomilým cvičeným srnčím ratlíkem. Nechybí pochopitelně hrátky a soutěže s originálními rekvizitami o drobné ceny. Na párty může také dětem namalovat obličeje - facepainting. Hanka je všestranný, velmi kontaktní a chytře a pohotově reagující a improvizující umělec. Kromě šáši Vony ztvárňuje další postavičky - komické, popletené, roztržité, zapomnětlivé a velmi hravé. Patří mezi ně již mnoho let také Čertova babička či čarodějnice Větrnice, dále klauni Dopravka nebo Štístko, Sněhule či Teta Omeleta. Jakékoli postavě dá tu pravou a jedinečnou tvář. Její kvality již mnoho let oceňují ve dvojici či trojici Petra Černocká, Michal nebo Petr Jančaříkovi či Jana Rychterová.

 • Cílová skupina: děti 2 – 12 let , rodiny s dětmi (přizpůsobíme zvolené skupině)
 • Délka pořadu: od 45 do 120 min nebo 2 vstupy v rámci velkých celků po 30 - 40 min
 • Realizace: karneval, Den dětí, slavnost, začátek a konec školy, Silvestr, párty, MŠ a ZŠ. Interiér i venkovní prostory

saskyjady-hs-01.jpgfacepainting-klaunka-hanka-ag-maja.JPGsaskyjady-hs-03.jpg

Čarodějná škola kouzel / Popletená škola kouzel

Akce je vhodná k jakékoli příležitosti.

Podrobně v rubrice Tématické pořady a akce

Saxana dětem

Akce je vhodná k jakékoli příležitosti.

Podrobně v rubrice Tématické pořady a akce

Saxana dětem (velká rozšířená akce)

Akce je vhodná k jakékoli příležitosti.

Podrobně v rubrice Tématické pořady a akce