tamys-tamy-eva.jpg

prodejní výstava originálních šperků a vánočních ozdob a obrazů výtvarnice Tamy - Evy Horálkové

OC Novodvorská Plaza na Praze 4, Novodvorská 136

od 22. listopadu do 20. prosince 2009 

Připravili jsme opravdu zajímavou výstavu naší výtvarnice Tamy, na kterou vás srdečně zveme! Budete jistě obdivovat originální šperky z různých materiálů jako jsou léčivé minerály, fimo, lastury, sklo, drátky, pryskyřice, dřevo i kůže. Výtvarnice také na tuto prodejní výstavu připraví kolekci netradičních vánočních ozdob ze skleněných korálků a drátků. A vystaví i několik svých obrazů. Všechny vystavené originální exponáty si můžete koupit. Tamy vám zhotoví i šperk či drobnost dle vašeho přání. Setkat osobně s Tamy se také můžete v předváděcí dny přímo v OC Novodvorská Plaza, vždy od 13.00 - 19.00 hod:

  • 28.11. -  sobota
  •   4.12. -  pátek
  •   5.12. - sobota
  • 12.12. - sobota
  • 19.12. - sobota

Věříme, že se výstava Tamy stane potěšením pro vaše oko, a že si zde najdete právě ten správný vánoční dárek.    

 …  Vždycky jsem ráda vytvářela krásné věci. Do té doby, než jsem objevila korálky, jsem se věnovala především malování, také batikování, šití, pletení, sochaření a dělala spoustu jiných věcí…. Korálky si mě ale úplně získaly. Je tolik různých druhů korálků a dají se z nich dělat tak nádherné věci…   Proto také nedokážu udělat dvakrát stejný šperk či stejnou drobnost … Moc ráda korálky nosím a miluji, když mi třeba kamarádky říkají, že jim moje šperky dodávají pocit výjimečnosti. Snažím se udělat každé ženě či dívce korálky nejen pro radost, ale zároveň šperk, který podtrhuje její osobitost. Moc mě potěší, když moje korálky zaujmou i vás … Srdečně vás na moji výstavu zvu! Tamy.

kopie-tamy-nahrdelnik-kocka.jpgkopie-tamy-madailon-avanturin.jpgkopie-nausnice-medene-spiralky.jpgkopie-tamy-obraz-morska-panna.jpg