web-stspetr.jpgweb-smoul-eva.jpgweb-smouleni-sts.jpgweb-eva-sml-nesika.jpg

Pořad pro děti a zábavná akce pro děti a rodiny se Šmouly

Naši Šmoulové jezdí za dětmi po celé republice. Pozvěte si je také k vám!

Více na našich nových webových stránkách: www.agenturamaja.cz

Účinkují: zpěvačka a moderátorka Eva Skalická nebo bavič, moderátor a DJ Petr Čermák či oba umělci a modří skřítci, kteří mluví, zpívají a tancují.

Evu Skalickou, zpěvačku a moderátorku můžete vídat na TV Barrandov - od konce roku 2012 byla reportérkou pořadu Prominenti, poté magazínu Sedmička. A od června 2013 je redaktorkou a reportérkou Našich zpráv.

Podrobně například: Eva Skalická - pořady pro děti 

Petr Čermák, bavič, moderátor a DJ je již přes 10 let známý jako klaun Ferda.

Pořad pro děti Šmoulení

Umělci přijedou pobavit děti se Šmouly v nadživotní velikosti, kteří mluví, zpívají, tančí. S dětmi si také zasoutěží a zadovádí. Nechybí pochopitelně známé “šmoulí” hity, tanec, modelované balónky či popletená kouzlíčka. Šmoulové a umělci se také mohou s dětmi na památku vyfotit.

Délka pořadu: 60 - 90 - 120 minut

Program je vhodný k jakékoli příležitosti

Zábavná akce pro děti a rodiny Šmoulení aneb Modrá show

Realizujeme také family day „na klíč“ s pódiovým pořadem a zároveň nonstop doprovodným “šmoulím” programem - hry a soutěže, tvořivé dílny, facepainting, třpytivé tetování, modelování balónků, … až 10 a více stanovišt. Podrobně: Zábavné pořady pro děti  a akce pro rodiny

Délka akce: cca 180 minut a více (dle přání klienta)

Program je vhodný k jakékoli příležitosti

—————-

POZOR !!!
Jako minulé roky, tak i letos bychom Vám chtěli doporučit, abyste si včas u nás zajistili zábavu pro děti a celé rodiny na období Mikuláše a adventu. Je nám pak líto, když vám již nemůžeme vyhovět. Původní pořady a akce a naše doprovodné programy - obsáhá nabídka: Zábavné pořady pro děti a rodiny a Doprovodné programy