Zuzana Bubílková - zábavný pořad BUBU fóry a příhody Zuzany Bubílkové aneb Co kamery nevidí

Zábavný pořad (nejen) pro seniory a dříve narozené milého a humorného povídání, vzpomínek a příhod.

To je příjemné setkání s legendární novinářkou, publicistkou, moderátorkou, první dámou české politické satiry. 

Zuzana Bubílková prozradí mnoho zajímavého ze zákulisí v médiích. Podělí se o příhody nejen z natáčení politického pořadu Co týden dal s Otou Černým či politicky satirických cyklů s Miloslavem Šimkem S politiky netančím a Politické harašení. Nebudou chybět ani vtipné komentáře mířené na současnou situaci v české politice a společnosti. A pochopitelně odpovědi na otázky publika. Dokonce se může stát, že si s Vámi bude Zuzana Bubílková povídat a zároveň za tuto dobu vyrobí náhrdelník či uplete šál :-).

Zuzana Bubílková přijede pobesedovat sama či si s sebou může přivést na přání pořadatele zajímavého hosta, například zpěváky Martina Maxu, Jiřího Helekala, Standu Hložka či Bohuše Matuše, sexuologa a baviče Radima Uzla, glosátora, publicistu, spisovatele a baviče Ivo Šmoldase, publicistku, redaktorku a spisovatelku Marii Formáčkovou, herečku a spisovatelku Ivanku Devátou, moderátora a dramaturga v televizi a rádiích Alexandra Hemalu a další osobnosti.

Zuzana Bubílková je od února 2017 protagonistkou zábavného politicko-satirického a hudebního pořadu v TV ŠLÁGR „Šlágr BUBU Od A až po Z“. Na rádiu Impuls moderuje pořad Kauza dne a glosuje témata dne v relaci Co Vy na to, Zuzano. Pro Blesk.cz připravuje a natáčí pořady Potomci slavných a Koho čas vzal. Publikuje také v měsíčníku a na internetovém portálu Hobby – Blesk.cz.

Napsala knihy: Co kamery neviděly (o svém působení v televizi v letech po r. 1989) a Co týden (ne)dal (o svém moderování diskusních pořadů Československé a později České televize).

Délka pořadu: cca 80 - 90 minut (dle reakcí publika)

Délka pořadu s hostem: cca 100 - 120 minut (dle reakcí publika)