———

POZOR! Naše NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY, navštivte je:

Doprovodné programy

Agentura MaJa: www.agenturamaja.cz

———

Již od roku 1995  nabízíme a dle přání klienta realizujeme vedle zábavy na pódiu i nonstop doprovodný program s plným servisem na jakékoli téma.

Doprovodné tvořivé, soutěžní, zážitkové programy také využívají pořadatelé jako samostatnou zábavu v rámci svých akcí (např. na sportovních turnajích, firemních akcích, veletrzích, festivalech, slavnostech, jarmarcích, svatbách, rodinných oslavách … atd. …).

Hlídací služby - před 12 ti lety jsme se stali průkopníky tzv. “hlídací služby” = mobilních dětských tvořivých, hravých, soutěžních a animačních hlídacích koutků nejen s lektory a animátory, kteří děti zabaví, ale zároveň i pohlídají!

Zajišťujeme doprovodné programy ze  svých zdrojů! V uměleckém studiu agentury vyrábíme originální rekvizity a kostýmy. Máme své vizážistky, výtvarníky, balónkáře, lektory, instruktory, animátory a asistenty.

Oblečení výtvarníků, vizážistek, balónkářů, animátorů či asistentů může být na přání klienta zvoleno dle povahy a tématu akce. (kostýmy na téma klaunů, šašků, pohádkových bytostí, čertů, sněhuláků, čarodějnic, pirátů, … v období adventu a Vánoc ve staročeském duchu atd…)