———

POZOR! Naše NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY, navštivte je:

Pořady pro seniory

Další pořady a umělci pro seniory

 Ivo Šmoldas - besedy a pořady 

František Nedvěd ml. a Eva Skalická

agentura MaJa: www.agenturamaja.cz

———

agentura MaJa - pořady pro seniory a dříve narozené

Pořady komponované hudby, písniček a mluveného slova - besedy - koncerty

Agentura vytvořila zkraje roku 2011 cyklus zábavných komponovaných pořadů, koncertů a besed pro seniory a dříve narozené pod názvem “Věčně mladí”, který stále doplňujeme. Nyní nabízíme na 50 různých zajímavých programů!

Pokud máte o pořady pro seniory a dříve narozené zájem, kontaktujte nás a my Vám pošleme kompletní nabídku i s aktuálními cenami.

Z naší obsáhlé nabídky vybíráme:

IVO ŠMOLDAS - moderátor, glosátor, básník…

Agentura MaJa připravila s Ivo Šmoldasem například tyto pořady (nejen) pro seniory a dříve narozené:

- PÁTÉ PŘES DESÁTÉ - Ivo Šmoldas, Jana Rychterová, zpěvačka a moderátorka a houslista V. I. Pecháček

Komponovaný pořad je plný inteligentního humoru a písniček, ve kterém Ivo Šmoldas probere různá témata, která ho nejen momentálně napadají, ale i delší dobu “pálí”. A také témata, k nimž ho inspirují právě zpívané písničky Jany Rychterové za doprovodu houslisty V. I. Pecháčka. Říká se, že smích prodlužuje život - proto vsaďte na tento pořad! 

- O VŠEM a PŘITOM o NIČEM

Beseda jen s Ivo Šmoldasem. S nadhledem a humorem na aktuální téma či témata, která hýbou naší společností a “dotazy na tělo” přítomných návštěvníků

- CO SE JINDE NEDOZVÍTE

Na 20 besed Ivo Šmoldase se zajímavými hosty - herci, zpěváky, baviči, výtvarnými umělci, cestovateli, spisovateli, novináři, lékaři, vědci a dalšími zajímavými osobnostmi ze společenského a veřejného života. Například: sexuolog Radim Uzel, psycholog a specialista na partnerské vztahy Ivo Šmolka, herečka a spisovatelka Ivanka Devátá, cestovatelka, etnografka a publicistka Pavlína Brzáková, zpěvačka a redaktorka Yvonne Přenosilová, herečka Květa Fialová, investikativní novinář Josef Klíma, cestovatel a spisovatel Miloslav Stingl, atd.

Délka pořadů: 80 - 90 minut (možno s malou přestávkou)

Ivo Šmoldas může být také vtipným průvodcem Vaší akce nejen pro seniory a dříve narozené.

smoldas-jsmolka.jpgjr_vip_is.jpg

FRANTIŠEK NEDVĚD ml. a Eva Skalická pro seniory

Syn Františka Nedvěda a synovec Honzy Nedvěda = legendárních bratří Nedvědů. Roku 1989 založil s bratrem Vojtou skupinu Dinosauři, poté byl členem známého a oblíbeného hudebního seskupení Příbuzní (spolu s bratrem Vojtou Nedvědem a bratrancem Janem Nedvědem ml.). Nyní vystupuje sólově a od podzimu 2014 se zpěvačkou a moderátorkou (také z TV Barrandov) Evou Skalickou. V pořadu zazní z větší části písničky Honzy Nedvěda - písničky, které znají nejen senioři, ale už i jejich vnuci: Hlídej lásku skálo má, Jablůňka, Andělé, Ostrov jménem Mládí, Dopis do nebe, a již zlidovělé Bláznova ukolébavka, Valčíček, Hejna včel, Růže z papíru a Stánky. Nechybí i několik původních starších i nových Františkových písniček. Eva Skalická zpívá vokály a pořad doplňuje 2 - 3 svými písničkami ve stylu country a také s Františkem „vede vážně nevážný rozhovor“, ze kterého se diváci dozvědí mnoho zajímavého … František písničky doprovází hrou na el. digitální piano, hrou na kytaru a foukací harmoniku, takže s sebou umělci přivezou vlastně celou kapelu vč. vlastní zvukové aparatury + ozvučení.

Délka pořadu: do 90 minut

- PLES či ZÁBAVA pro seniory a dříve narozené - František Nedvěd ml. a Eva Skalická

Možno 3 v 1: zpěváci zpívají nejen výše zmíněný repertoár, ale společně také známé české i zahraniční písně z let minulých v rytmu popu, disco či country, také pochopitelně lidovky a dechovku. Můžou si s sebou přivést své ozvučení + el. piáno a další hudební nástroje (tedy “celou kapelu”) a Eva zároveň může akci příjemně a s humorem odmoderovat. Délku přizpůsobíme přání klienta.

franta-nedved-ml.jpgfrantisek-nedved-ml-a-eva-skalicka.jpg

MARCEL ZMOŽEK pro seniory

Komponovaný pořad „ Už mi lásko není dvacet let“

Marcel Zmožek je hudební skladatel, textař a zpěvák, syn legendárního skladatele, textaře a zpěváka Jiřího Zmožka. Otec a syn jsou zároveň spoluautory mnoha oblíbených hitů. Vystupuje ve většině českých rádií i v různých televizích pořadech ČT1, TV Barrandov a TV Šlágr. Pro publikum a milovníky české písničky připravil Marcel nezapomenutelné vystoupení se známými, dá se říci již se zlidovělými písničkami, které zpíval především jeho otec Jiří Zmožek, ale i další známí zpěváci. Diváci si s Marcelem Zmožkem mohou zazpívat hity jako Tam u nebeských bran, Láska je největší dar, Tak šťastnou cestu, Jednou přijde stáří, Už mi lásko není dvacet let, Ave Maria, Když se láska vrací k nám, Prý chlapi nebrečí, Slzy sedmi bolestí, Dlaně, S láskou, Panenka z kouta … Vystoupení doplňuje i o známé lidovky z Čech a Moravy.

Délka pořadu: do 90 minut

marcel-zmozek.pngmarcel-zmozek-piano.jpg

JANA RYCHTEROVÁ a VÁCLAV VĚTVIČKA

Pořad, ve kterém je poutavé vyprávění a čtení populárního botanika RNDr.Václava Větvičky prokládáno písněmi Jany Rychterové za doprovodu houslí V.I. Pecháčka. Václav Větvička čte úryvky ze svých knih, které jsou vzpomínkami na jeho rozhlasová Dobrá jitra na ČRo2 Praha. Jeho vyprávění o cestování, zajímavostech i lidech je vtipné, odlehčené a hluboce lidské. Písně i čtené fejetony se přizpůsobují ročnímu období i některým příležitostem (Vánoce, Velikonoce…). Pořad pohladí po duši i rozveselí.

Délka pořadu: do 90 minut

jrvipvvetvicka.jpgvaclav_vetvicka__-botanik.jpg

JANA RYCHTEROVÁ a JAN PETRÁNEK

Písničky Jany za doprovodu houslí V.I. Pecháčka a komentáře populárního novináře a publicisty Jana Petránka, který patří k nejrespektovanějším novinářům u nás. Je velmi vzdělaný i vtipný, má přehled i nezbytný nadhled… Pořad k aktuálnímu dění u nás i kolem nás, s jeho postřehy z mnohých cest do zahraničí v minulosti i z televizních stanic z celého světa současnosti, které bedlivě sleduje, a také s dotazy přítomných návštěvníků … A to vše se špetkou humoru.

Délka pořadu: do 90 minut

jrychterova_jpetranek.jpgjan_petranek.jpg

A JE TU KABARET!

ŠVEJKOVINY

RICHARD ADAM

PAVLÍNA FILIPOVSKÁ

KAREL ŠTĚDRÝ

YVETTA SIMONOVÁ

JITKA MOLAVCOVÁ

NAĎA URBÁNKOVÁ

JIŘÍ HELEKAL

JIŘI ŠTĚDROŇ

RADEK TOMÁŠEK

KAREL BLÁHA

ZLATÁ ÉRA SEMAFORU aneb JEDEN HIT ZA DRUHÝM

NIKDO NENÍ DOKONALÝ NA CESTÁCH - Jiří Krampol a Karel Bláha

MARTHA A TENA ELEFTERIADU

JOSEF ZÍMA

Z ALBA KARLA VLACHA

Z BABIČČINY KRABIČKY A DĚDEČKOVA KUFRU

PÍSNIČKY TÁBOROVÝCH OHŇŮ A COUNTRY BÁLŮ

ZORKA KOHOUTOVÁ

YVONNE PŘENOSILOVÁ

VIKTOR SODOMA

LIBOR PANTŮČEK

ZPÍVEJTE SI S NÁMI

SLOVAKIA REVIVAL

SWING a JAZZ v dobovém duchu 1. republiky

 — a tak dále —