———

POZOR ! Naše NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY, navštivte je:

Pořady pro děti

Pořad pro děti Evy Skalické - Šmoulení

Zpívání a tancování s Evou Skalickou

Pohádkově princeznovský bál s Evou Skalickou

agentura MaJa: www.agenturamaja.cz

———

Pořady pro děti, akce pro rodiny

Eva Skalická, zpěvačka a moderátorka

- pořad pro děti Šmoulení s Evou a Šmoulou či Šmouly

- akce pro děti a rodiny Šmoulení také s doprovodným “šmoulím” programem

- pořad pro děti Evy Skalické - Zpívání a tancování s Evou

- pořad pro děti Evy Skalické - Pohádkově princeznovský bál

- moderování akcí pro děti, rodiny a dospělé

 ———

eva-pusinka-eva-skalicka.jpg   Eva se stala od roku 2009 “novou neotřelou tváří” v oblasti zábavy pro děti a celé rodiny. Sympatická a milá umělkyně, skutečná profesionálka, která srší dobrou náladou, úsměvem a energií. Její vystoupení a pořady pro děti a celé rodiny jsou plné rytmických písniček, tance a soutěží.

Byť se Eva stala tzv. “novou neotřelou tváří” zábavy pro děti a rodiny, má za sebou úspěšnou dráhu v oblasti showbussinesu. Od r. 1998 byla členkou dívčího pěveckého a tanečního dua Pusy, které vystupovalo s repertoárem jak pro dospělé, teenagery, ale i pro děti a celé rodiny. Jeho písničky ve stylu disko a popu hrají stále mnohá rádia. V televizi vystupovalo duo např. v pořadech Novoty a Dobroty Petra Novotného, Rozjezdy pro hvězdy, Zlatá mříž, Silvestry, Sportovec roku,… Skupina vydala 3 CD. Jedno z nich pod názvem „Písničky pro kluky a holčičky“, které obsahuje rytmické taneční písně s milými texty pro děti. Eva tyto písničky včetně svého nového repertoáru zpívá na dětských a rodinných akcích dodnes.

Eva jezdí za dětmi po celé ČR. Natočila 3 alba a vydala 8 singlů, moderovala bezpočet různých projektů na kabelových televizích, 3 roky byla stálou moderátorkou Danceradia. Spolupodílela se na dabingu několika desítek filmů. V r. 2010 natočila DVD určené dětem. Díky bohatým zkušenostem ze stovek vystoupení pro děti školou povinné a školkou nepovinné umí navodit tu nejsprávnější atmosféru a od první chvíle naváže s dětmi úzký kontakt.

Evu můžete vídat od  konce r. 2012 na TV Barrandov, nyní je redaktorkou a reportérkou hlavních zpráv Naše zprávy a pořadu Sedmička.

Nový pořad a nová akce - exklusivně !

- Šmoulení - zábavný pořad pro děti se Šmouly

Eva přijede pobavit děti se Šmoulou či Šmouly v nadživotní velikostí, kteří mluví, zpívají, tančí. S dětmi si zatančí, zasoutěží a zadovádí. Nechybí pochopitelně písničky Evy ani známé “šmoulí” hity. Modří skřítci a Eva se také mohou s dětmi na památku vyfotit.

 Délka pořadu:  60 minut a 90 minut

- Šmoulení aneb Modrá show - zábavná akce pro děti a rodiny

Family day s pódiovým pořadem, který je plný písniček, šmoulích hitů, tance, soutěží, balónků, kouzlíček a legrace. S modrými skřítky - Šmouly v nadživotní velikosti, kteří mluví, zpívají, tančí, děti i jejich „dospěláky“ baví zpěvačka a moderátorka Eva Skalická či Petr Čermák (známý jako klaun Ferda) nebo oba umělci. Na přání klienta pochopitelně pódiový pořad rozšiřujeme o vystoupení dalších vhodných umělců.

Zároveň s pořadem na pódiu je připravený nonstop tématický šmoulí doprovodný program: soutěže a hry, tvořivé a výtvarné dílny, facepainting - malování nejen šmoulích obličejů, třpytivé Šmoulinčino květinkové tetování, modelování balónků - nejen Šmoulů, „modré vatičkování“ - cukrová vata, focení přes počítač se Šmouly, atrakce, atd…. Personál u doprovodného programu je oblečený v kostýmech na téma modrých skřítků.

Délka akce: dle přání klienta

Program je vhodný k jakékoli příležitosti

Podrobně o této akci “na klíč”: Zábavné pořady a akce

A nové webové stránky, navštivte je: www.agenturamaja.cz, pořady prto děti

web-smoul-eva.jpg web-eva-s-smouleni.jpg

- Zpívání a tancování s Evou Skalickou

Zpívání a tancování je interaktivní dynamický program písniček, tance, veselých soutěží a event. pěveckého „konkursu Písničky pro malé slavíčky“ na připravené hudební základy lidových písniček i dětem známých hitů například z televizních Večerníčků.

Pořad přizpůsobuje věku dětí a období konání - Den dětí, karneval, čarodějnice, Mikuláš, advent, atd. K pořadu volíme pochopitelně tematické kostýmy a soutěže.

Délka pořadu: 40 - 60 - 90 - 120 minut

Program: přizpůsobíme typu akce

Cílová skupina: děti všech věkových kategorií, rodiny s dětmi

eva-certice-a-deti.jpg

maja-eva-pusinka-s-detmi.JPG

- Pohádkově princeznovský bál

Pohádkově princeznovský bál je další zábavný interaktivní pořad rytmických pohádkových písniček, disko písniček Evy, tancování a „pohádkově princeznovských“ soutěží s “princeznou Evou” v krásných šatech.

Pořad přizpůsobuje věku dětí a období konání - karneval, Den dětí, family day, Zahradní slavnost MŠ, ZŠ, pasování školáčků, atd.

Délka pořadu: 60 - 90 - 120 minut

Cílová skupina: děti všech věkových kategorií, rodiny s dětmi

princeznovsky-bal-eva-skalicka.jpgprinceznyeva-bal.jpgprinceznovsky-eva-skalicka.jpg

 - Eva Skalická je moderátorkou akcí pro děti, rodiny a dospělé