———

POZOR ! Naše NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY, navštivte je:

Pořady pro děti

Pořady pro děti s Petrou Černockou

agentura MaJa: www.agenturamaja.cz

———

SAXANA DĚTEM

Mnoho let úspěšný komponovaný pořad pro děti všech věkových kategorií  i jejich dospělý doprovod.

Vystoupení Petry Černocké a Jiřího Pracného je vhodné nejen k svátku čarodějnic, ale obsahovým přizpůsobením na jakékoliv období - od karnevalů přes Dny dětí až po mikulášský a vánoční čas.

Písničky z vlastní dílny za doprovodu kytary Jirky Pracného a na základy CD Petra doplňuje humorným vyprávěním, odpovídá na jakékoli otázky dětí nejen z natáčení filmu Saxana. V rámci programu se pochopitelně počítá s účastí malých i velkých diváků  na jevišti, kde se  představí třeba jako malíři, zpěváci či tanečníci.

  • Délka pořadu: do 60 minut

SAXANA DĚTEM - rozšířená akce s čarodějnicí Větrnicí

Petra Černocká, čarodějnice Větrnice v podání Hanky Strnadové a Jiří Pracný

Opět mnoho let úspěšná původní komponovaná interaktivní akce pro děti všech věkových kategorií  i jejich dospělý doprovod. Vhodná opět nejen k svátku čarodějnic, ale jako karneval, akce na Den dětí, program na městskou či zámeckou slavnost, …..

Písničky, tanec, kouzlíčka veskrze popletená a dokonce podvodná, soutěže s čarodějnými rekvizitami o drobné ceny a spousta legrace. „Saxana“ je sice moudřejší a serióznější čarodějnice, i když jedničku měla v čarodějné škole pouze ze zpěvu. Čarodějnice Větrnice si zase myslí, že nad její čáry a kouzla není. Ale chyba lávky – tahle 499 let stará čarodějnice svoje kouzlení umí už jen poplést. A když pozvou ještě dalšího čarodějnického kamaráda Rudlu, aby ukázal, jak se má vlastně čarovat, způsobí Rudla svými kouzlíčky na ruby ještě větší poprask. Ale přece jen něco tahle parta nepovedených čarodějných osůbek dokáže – budete se smát a za břicho popadat!  Akce je možná s naším ozvučením a pódiem.

!!! K této akci nabízíme také doprovodný tvořivý, soutěžní a zážitkový program na čerodějnické téma !!! Včetně okostýmovaných asistentů, vizážistů, výtvarníků, ….

  • Délka pořadu: cca 90 - 100 minut, doprovodný program dle přání klienta
  • Realizace: interiér i venkovní prostory

Autor: Jana Matějková
petra-cernocka-a-carodejnice-vetrnice-pro-deti.jpgpetra-cernocka-porad-pro-deti-soutez.jpg

petra-cernocka-a-carodejnice-vetrnice-pro-deti1.jpg