——–

POZOR ! Naše NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY, navštivte je:

Umělci

agentura MaJa: www.agenturamaja.cz

——–

ABBA - revival

Aleš a Zuzka - duo pro děti - písničky, tanec, marionety, balonková show

duo Alis – akrobatický tanec

duo Denis a Simon – mladí kouzelníci a balónkáři

duo I+R – magie, bublinová a balónková show, žongl, hula hop - i dětem

duo Hanka a Hanka - duo klaunek pro děti

František Nedvěd ml. a Eva Skalická - vystoupení a pořady pro dospělé

Xsíxára - hudební skupina pro děti

Jan Vančura a Plavci – hudební skupina

LaV - duo a hudební skupina

Roboti Electric boogie - pro děti a dospělé

The Beatles - revival

Two Voices - originální pěvecká formace

Vanda a Standa - pěvecké duo pro děti

———————————————————————–

ABBA revival

 abba-revival.jpg

ALEŠ a ZUZKA dětem

Zuzka a Aleš pobaví děti malé a velké i dospělý doprovod. Jejich „dřevění kamarádi” (velké marionety) - například Pedro, Madla a Rokeťák zpívající a tančí, se Zuzkou a Alešem pořádají  „Diskošarádu“ vtipných tanců jako je krokodýlí, indiánský či tanec lva v džungli. Nechybí melodické písničky z vlastní dílny  Z + A, ani balónková show a soutěže.

Novinka! Pořad s dopravní tématikou”Jedeme si do školičky pro jedničky”

ales-_-zuzka-z.jpgales-zuzka.JPGales-a-zuzka.jpg

DUO ALIS - akrobatický tanec

Larisa a Vasilyj, dvojice původem z Petrohradu, mnoho let žijící v ČR. Vynikající nebývalá podívaná - scénické tance s prvky akrobacie a vzdušné akrobacie (létání apod.), speciální efekty, nádherné tématické kostýmy. Programy např.: Kosmický sen, Pták Ohnivák, Orient či Pavoučí síť. Umělci ozvláštní vhodným výběrem tématu v podstatě každou společenskou akci pro dospělé, rodiny i děti.

duo-alis-032.jpgduo-alis.JPG

DUO DENIS a SIMON - mladí kouzelníci a balónkáři

Mladí - o to větší kouzelníci! Skvělá dvojice mladých kouzelníků a balónkářů (17 a 19 let), která Vás příjemně překvapí. Jako jediní v republice kouzlí i nohama! Vítězové mnoha domácích i mezinárodních festivalů v magii, ceny Talent 2006, ceny Zlatý oříšek 2006 pro výjimečně nadané děti. Vystoupení na akcích nejen pro děti, ale i pro dospělé publikum!

denis-simon-kouzelnici-balonkari.jpgkouzelnici-balonkari-denis-simon.jpg

DUO INGRID A ROBERT - magie, bublinová a balónková show, žongl, hula hop aj.

Všestranný umělecký pár, který bravurně ovládá malou magii až po velké iluze, levitace objemných předmětů a těl, manéžové techniky - hula hop, žonglování, sklobalanc, akrobatické vystoupení, vysokou školu kejklířského umění, bubbleshow (obří bubliny, bublinové skupinky, svítící či hořící bubliny,…), balonshow (různé tvarování balónků). Při vystoupeních dávají umělci důraz na jeho humorné ztvárnění a maximální zapojení návštěvníků. Přizpůsobují je akci dětské, rodinné tak pro dospělé. Tématu akce volí pochopitelně i své kostýmy.

umelci-duo-i-r-01.jpgumelci-duo-i-r-03.jpgumelci-duo-i-r-02.jpg

FRANTIŠEK NEDVĚD ml. a EVA SKALICKÁ

Syn Františka Nedvěda z legendární dvojice bratří Nedvědů vystupuje sólově a od konce roku 2014 i se zpěvačkou a moderátorkou (také z TV Barrandov) Evou Skalickou. V pořadu zazní z větší části písničky strýce Honzy Nedvěda - “nedvědovské hity”, které znají nejen senioři, ale už i jejich vnuci: Hlídej lásku skálo má, Jablůňka, Andělé, Ostrov jménem Mládí, Dopis do nebe, a již zlidovělé Bláznova ukolébavka, Valčíček, Hejna včel, Růže z papíru a Stánky. Nechybí i několik původních Františkových písniček. Společně zazpívají několik duetů a Eva pořad doplňuje o 3 - 4 své písničky ve stylu country . Pro seniory (a na přání pořadatele) oba interpreti zazpívají také lidovky. František písničky doprovází hrou na el. digitální piano, hrou na kytaru a foukací harmoniku, takže s sebou umělci přivezou vlastně celou kapelu vč. vlastní zvukové aparatury + ozvučení.

Podrobně také v rubrikách: Pořady pro seniory a Pořady pro dospělé

franta-nedved-ml.jpgfrantisek-nedved-ml-a-eva-skalicka.jpg

XSÍXÁRA - hudební skupina pro děti

Pop rock hity ze zapamatovatelnými texty.  V repertoáru má skupina vlastní písně, známé hity i oblíbené dětské a pohádkové písničky. Vystoupení  je obohaceno o moderování, veselé kostýmy dle tématu akce, taneční choreografii, soutěže a interaktivní komunikaci s dětmi.

xixara-skupina-deti.jpgkopie-mikulas-xixara.jpg

HANKA a HANKA - duo klaunek pro děti

Diskotéka, animační tanec, vtipné soutěže o ceny, veselé gagy, balónková show, kouzlíčka pravá i popletená. A také oblíbené malování na obličej - facepainting! To je zaručená zábava dvojice klaunek Hanka a Hanka. Nejen v kostýmech klaunek, ale např. i v období mikulášských jako komické čertice. Pódiový program, privátní párty pro Vaše děti a animační doprovodný program mimo pódium.hanka-a-hanka-002.JPGhanka-a-hanka-balonshow.JPG

JAN VANČURA a PLAVCI

Oblíbená česká skupina Plavci, věnující se stylu folk a country, oslaví 50 let své existence …  Zpěvák Honza Vančura pokračuje v koncertování s Plavci s tradičním repertoárem, na který jsou diváci této slavné skupiny zvyklí. Doprovází ho excelentní spoluhráči: uznávaný harmonikář a zpěvák Mário Bihári, Jakub Racek, vítěz řady evropských kytarových soutěží či výjimečný kontrabasista Lukáš Pelc. Na přání pořadatele rozšíří vystoupení o písničky zpěvačky Ireny Budweiserové. Hrají známé a oblíbené hity jako: Zvedněte kotvy, 500 mil, Teče voda, Rákosí, Pole s bavlnou, Láska je věc kouzelná, Vysočina, Orchidej atd., ale také spirituály či blues.

plavci-a-jv.jpg

LaV - duo i hudební skupina

Interpretační a autorské Duo LaV tvoří pianista a zpěvák Lukáš Čermák a zpěvačka Vlaďka Vohralíková. Jejich hudba je vhodná k poslechu a tanci na párty, plesy, slavnosti, svatby, … Dvojice se zaměřuje na interpretaci pohodových popových hitů, jazzových skladeb i šansonů v úpravě pro klavír a zpěv (i dvojhlas). V repertoáru najdeme známé písně českých interpretů, nechybí pochopitelně ani tzv. „decentní hity“ F. Sinatry, E. Claptona, B.Streisand či E. Johna. Při požadavku na větší soubor se dvojice rozšíří o velmi decentní rytmiku – bicí a kontrabas - a vznikne akustický PIANO BAND. Dvojice disponuje vlastní kvalitní zvukovou aparaturou.
LaV nabízí také svůj vlastní pořad - recitál, který tvoří z velké části původní písničky obou interpretů. Jedná se o hudbu „pohodového šansonového charakteru“. Recitál může být zpestřen povídáním se zajímavým hostem…..

umelci-lav.jpg

ROBOTI - Electric boogie

Ojedinělé vystoupení mistra a vícemistra světa v tanečním stylu electric boogie! Dva “robotičtí humanoidé” v zajímavé choreografii vytvoří dokonalou iluzi tancujících strojů. Maximální zapojení diváků – humorné „elektrické testy“, učení „elektrických tanců“, automatická obsluha zákazníků, atd.  Vystoupení lze flexibilně přizpůsobovat povaze akce. Ozvláštní jakoukoliv společenskou událost.

umelci-roboti-01.jpgumelci-roboti-02.jpg

THE BEATLES - revival

Vystupuje od roku 1996. Nejslavnější revivalová skupina v ČR a v Evropě! O čemž svědčí i to, že byla pozvána do rodiště Beatles - anglického Liverpoolu a tam v legendárním Cavern Clubu odehrála tři vystoupení a absolvovala hodinové interview a živý koncert v pořadu On The Beat na Liverpool BBC Merseyside Radio. Toto se dosud nepodařilo žádné neanglické skupině. Typy vystoupení: Koncert The Beatles Story - cca 2×40 minut s přestávkou /  vstupy - 1 až 3×30 minut se dvěma přestávkami / Koncert Best Of - výběr nejznámějších hitů – až 70 minut nonstop.

um-the-beatles.jpg

TWO VOICES

šansoniérka a písničkářka Jana Rychterová, houslista Vladimír Iljič Pecháček a Gábina Pešinová či Dája Šimíčková (event. Lucie Prokopová)

Neobvyklá vokální formace Two Voices, jediné duo na světě, které má tři členy. Pěvkyně a šansoniérka s kytarou spojily zdánlivě nespojitelné, dva různé světy a dva odlišné hlasy, společně s houslistou pak tvoří skvělé hudební představení, které je obohaceno o humor a překvapení.

Klasická hudba s humornými i poetickými texty Jany Rychterové tvoří nový neotřelý žánr v rámci hudebního stylu crossover, “CRAZY CLASSIC”.

Two Voices je jedním z nejneobvyklejších a nejzajímavějších spojení na naší hudební scéně. Formace vznikla v červnu 2007 kombinací operního a šansonového zpěvu, svoji tvář získala díky autorským textům Jany Rychterové. Spojením dvou různorodých ženských hlasů v dokonalém souznění vznikla možnost obrovského hudebního i výrazového obohacení. Od roku 2009 je členem Two Voices také houslista Vladimír Iljič Pecháček, který se zároveň ujal pěveckých partů v několika písních. Od roku 2011 se v partu klasického hlasu objevují Gábina Pešinová (Státní opera) a Dája Šimíčková (Sestry Havelkovy). Pokud ale ani jedna nemůže, svým krásným hlasem zapůsobí skvělá sopranistka Lucie Prokopová.

Také v angličtině.

fotka-tw-trio.jpg

 VANDA A STANDA - pěvecké duo pro děti

vanda-a-standa-01.jpgvanda-a-standa-002.jpg