——–

POZOR ! Naše NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY, navštivte je:

Umělci

agentura MaJa: www.agenturamaja.cz

——–

Bublinář – bublinová show

Grino - kouzelník  a balónkář pro děti a dospělé

Vlasta Horváth - zpěvák

Michael Jackson revival

Petr Jablonský - imitátor

Michal Jančařík - moderátor

Petr Jančařík - moderátor, bavič

klaun Pepino pro děti a pudlíci, malá manéž, balonshow

Janek Ledecký - zpěvák

Martin Maxa - zpěvák

František Nedvěd ml. - zpěvák

Libor Petrů - imitátor a zpěvák

Elvis Presley revival

klaun Ruda – klaun, mim pro děti a dospělé

Petr Rychlý - bavič moderátor

Ivo Šmoldas - moderátor, glosátor, bavič, básník, …

Radek Tomášek - zpěvák

Wiky – kouzelník a klaun pro děti

BUBLINÁŘ - bubbleshow

“Bublinoví kosmonauti”, bubliny v bublině, duhové, hořící, hranaté a jiné bubliny.

bubliny-v-bubline.JPGbublinovi-_-kosmonauti.JPG

Kouzelník a balónkář pro děti a dospělé

Kouzelnické produkci pro dospělé a děti se věnuje Grino od r. 1994. Je držitelem mnoha mezinárodních cen a ocenění. Kouzelníka Grina znají již desetitisíce dětí nejen z mateřských i základních škol v naší republice, ale i v zahraničí. Dospělé publikum v ČR a v zahraničí s úspěchem oslovuje bravurně ovládanou malou magií až po velké iluze. Escopologií (např. úniky z bedny „smrti“), iluzí „ORIGAMI“ (známé z televizní show Davida Copperfielda), skvělou mikromagií (např. zmizení předmětů diváka, které má při sobě, karetní iluze). Každý z jeho pořadů je pojat jako humorná kouzelnická show, do které jsou návštěvníci akce aktivně zapojováni.

grino-pro-deti.jpggrino__deti.jpg

VLASTA HORVÁTH - zpěvák

Vítěz druhé řady soutěže “Česko hledá SuperStar”. Vystupuje sám nebo za doprovodu vlastní kapely Frenzy (i celovečerní koncert).

umelci-vlasta-horvath.jpg

MICHAEL JACKSON - revival

Skvělý imitátor krále popu.

mich-jackson-revival-001.jpgm-jackson-revival-002.jpg

PETR JABLONSKÝ - imitátor

Oblíbený bavič a imitátor, který začal napodobovat slavné osobnosti již na základní škole. Vystupuje v televizi, má své rubriky v rozhlase.

umelci-petr-jablonsky.jpg

MICHAL JANČAŘÍK - moderátor

Moderátor, známý nejen s mnohaletého moderování „Počasí“ TV Nova. Moderování akcí i pro děti a celé rodiny.

umelci-michal-jancarik-01.jpg umelci michal jančařik

PETR JANČAŘÍK – moderátor, bavič

Moderátor, bavič a herec. Začínal v Divadle pod lampou, kterému se říkalo Plzeňský Semafor. Pracuje pro Český rozhlas Plzeň, má za sebou desítky autorských rozhlasových pořadů. Dodnes ho spousta lidí oslovuje Magion, což byl pořad pro starší děti, který několik let uváděl v České televizi. Dále moderoval např. Studio Rosa, magazíny Navštívenka a Vstupte, prosím či soutěž Tutovka. Je vyhledávaným moderátorem nejen akcí pro děti a rodiny. Člen Směšného divadla Luďka Soboty.

umelci-petr-jancarik-01.jpgumelci-petr-jancarik-02.jpg

Klaun PEPINO a pudlíci

Malé šapitó - strhující program klauna Pepina, který ovládá nejen „veselé hrátky“ s pudlíky, ale i žonglování, malou akrobacii a balónkovou show. A pozor - ojedinělá lahůdka! Psí módní přehlídka! Vděčnými diváky jsou nejen děti všech věkových kategorií, ale i dospělí.  Vystoupení nepostrádají pestrost a maximální kontakt s diváky, hry a soutěže. Pepino jezdí s pejsky také za dětmi do MŠ a ZŠ!

klaun-pepino-pudlici-kouzelnik.jpgpepino-pudlici-agentura-maja.jpg

JANEK LEDECKÝ - zpěvák

Varianty vystoupení: vstup, 30 minut na halfplayback, celovečerní koncert s kapelou či s Nosticovým kvartetem.

umelci-janek-ledecky.jpg

MARTIN MAXA - zpěvák

Vystoupení: sám živě s kytarou či na hudební podklady minidisku, nebo jako sestavy duo, trio či celá kapela. Letos vydal již 5 CD – Best 0f.

martin-maxa.jpg

FRANTIŠEK NEDVĚD ml.

Syn Františka Nedvěda z legendární dvojice bratří Nedvědů. Zpívá písničky strýce Honzy Nedvěda - “nedvědovské hity”, které znají nejen senioři, ale už i jejich vnuci: Hlídej lásku skálo má, Jablůňka, Andělé, Ostrov jménem Mládí, Dopis do nebe, a již zlidovělé Bláznova ukolébavka, Valčíček, Hejna včel, Růže z papíru a Stánky. Nechybí i několik starších i nových původních Františkových písniček a naše i světové country “pecky”. Na přání pořadatele zazpívá také lidovky. František písničky doprovází hrou na el. digitální piano, hrou na kytaru a foukací harmoniku, takže s sebou přiveze vlastně celou kapelu vč. vlastní zvukové aparatury + ozvučení.

Od konce r. 2014 vystupuje také společně se zpěvačkou a moderátorkou Evou Skalickou.

Podrobně také v rubrikách: Pořady pro seniory a Pořady pro dospělé

franta-nedved-ml.jpg

RUDA – klaun a mim pro děti a dospělé

Výborný mim a klaun s produkcí pro děti i dospělé. Pro děti jsou to vystoupení, u kterých se budete za břicho popadat - Popletený kouzelník či Sportovec. Pro dospělé zase vynikající Žena po ránu. Děti Rudu znají také z televize - na ČT1 měl přes 2 roky svůj dopolední sobotní pořad Případy detektiva Packala.  

umelci-ruda-papezik-02.jpgumelci-ruda-papezik-01.jpgRuda Papežík

PETR RYCHLÝ - bavič moderátor

Herec, moderátor, bavič, člen divadla na Fidlovačce, známý z účinkování především TV Nova. V repertoáru má mnoho zajímavých divadelních rolí, které mu přinesly ocenění i pozitivní ohlasy u kritiky, prosadil se jako bavič a moderátor televizních programů televize Nova, například Rychlý prachy, televizní Silvestr, Natoč to. V současné době jej můžete vidět v televizních seriálech Ordinace v růžové zahradě a Četnické humoresky… Vystupuje v pořadu: Roztočte to s Petrem Rychlým (viz rubrika Pořady pro dospělé).

umelci-petr-rychly.jpg

IVO ŠMOLDAS - moderátor, glosátor, básník…

Zábavné a milé besedování s oblíbeným moderátorem, básníkem, kulturním publicistou, scenáristou a překladatelem - Beseda jen s Ivo Šmoldasem”O všem a přitom o ničem”.  Pořad Páté přes desáté s písničkářkou a moderátorkou Janou Rychterovou. Další pořady s hostem či hosty “Co se jinde nedozvíte”. Ivo Šmoldas může být také vtipným průvodcem Vaší akce. Agentura připravila s Ivo Šmoldasem také spoustu pořadů nejen pro seniory a dříve narozené - besedy či pořady hudby a mluveného slova - podrobně: Pořady a akce pro seniory, Pořady pro dospělé

ivo-smoldas.jpgsmoldas-a-a-smolka.jpeg

RADEK TOMÁŠEK - zpěvák a kytarista

zažil dobu největší slávy Rangers (1966-1973), pak dlouho vystupoval s vlastními skupinami - „Skupina Radka Tomáška“,  Bolid, od r. 1988  Simpleband, začátkem 90. let vyjížděl do zahraničí – hlavně Německa a Francie se Springtime. V současnosti vystupuje v ČR i v zahraničí se skupinou Simply The Four.  Po republice jezdí mnoho let také se svým komornějším pořadem. Na pódiu se objevuje nejčastěji buď s Františkem Václavem Zikmundem, Tomášem Karmazínem nebo již sporadicky se synem Radkem jr. V pořadu sestaveném z nejznámějších hitů zpívá za doprovodu akustické kytary své posmutněle romantické písničky jako „Duhová kulička“, „Jižní vítr“ či „Srdce“. Nejen pamětníky potěší blokem rangersáckých evergreenů „Kingston Town“ nebo „Prázdné nádraží“, ke kterým napsal své první texty, ale  také písničkou “500 mil”, kterou za éry Rangers zpíval při vystoupeních sólově. V posledních letech zařazuje Radek víc písniček ovlivněných španělskou a latinskoamerickou melodikou, kterými se hlásí ke starým hudebním láskám - z repertoáru José Feliciana si vypůjčil „Cikána“ (v náročném kytarovém sólu se blýskne Fanda Zikmund) a také chytlavou „Maríu Isabél“. V Radkově repertoáru se objevují také novější písničky, opět s jeho texty jako např. “Kymácivý měsíc”, “Je prázdno všude kolem” nebo slibný duet “Malý město”. Posluchači ho samozřejmě nikdy nepustí z pódia bez závěrečné „Žádné jiné“.

radek-tomasek.jpg

WIKY - kouzelník a klaun pro děti

Vskutku vtipné vystoupení plné veselého kouzlení a legrácek. Budete se bavit, smát, učit kouzlit. Vystoupení podkresluje buď velmi dobře zvolená svižná hudba a Wiky jen píská na píšťalku či je jeho vystoupení s mluveným slovem.

wiky-pr-fotka.jpg02-wiky-kouzelny-klaun.JPGwiky.jpg